Skip to main content

Topluluk

Forum Kuralları
Gönderen: herzem 03-24-2020, 08:54 PM
Cevap Yok
Aşağıda yazılı olan kurallara İlkOyuncu.Com 'a üye olan herkes kabul etmiş sayılmaktadır. İlkOyuncu.Com her yaştan insana hitap etmektedir ve buna göre kuralları bulunmaktadır. Forum kullanırken lütfen bu kurallara riayet edelim. Aşağıda yazılı olan kurallar forum içerisinde geçerli olduğu gibi özel mesajlar içinde geçerlidir. Kimse birbirini kırmasın, kavga, dövüş olmasın. Hep beraber bu siteyi bir yerlere getirelim Smile


Küfür/Hakaret

Web sitemizde küfür veya hakaret içerikli mesaj paylaşan kişiler süresiz banlanacaktır. Kesinlikle küfür veya hakaret etmek yasaktır. Bu site bütün yaş gruplarına hitap etmektedir.


Spam / Boş Mesaj

Sırf mesaj sayısını arttırmak için boş mesaj atanlar, önce uyarılıp daha sonra forum'dan uzaklaştırılacaktır. Özellikle "+1", "süper", "yes", "evet" gibi kısa yazılar yazmayınız. Fazla mesajınız olması sizi bir yere getirmez. Gereksiz yere kullanıcıları etiketlemeyin.


Konu Tekrarı

Forumda var olan konuların birebir aynısını, çok benzerini açmak yasaktır. Bu tarz paylaşım yapanlar önce uyarılacak, tekrarlaması halinde forumdan uzaklaştırılacaktır.

Reklam

Burası bir reklam sitesi değildir. Reklam yapmaya çalışanlar süresiz banlanacaktır.

Para Kazandıran Kısaltmalar (Link . tl - Bit . ly vb.)

Bu tarz paylaşımlar yapmak kesinlikle yasaktır. Bu tarz paylaşım yapanlar önce uyarılacak daha sonra forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır.

Hitap

Forum içerisinde kimse kimsenin arkadaşı, abisi, ablası, aslanı, koçu değildir. Buna göre herkes birbirine saygılı bir şekilde hitap etmelidir. Özellikle teşvik edici "Koçum" gibi kelimeleri kullanan kişiler önce uyarılacak daha sonra banlanacaktır.

Türkçe Kullanımı

Forum içerisinde "dil bilgisi" kurallarına mümkün olduğunca dikkat edelim. Türkçe'mizi düzgün kullanmaya özen gösterelim. YAZILARIN TAMAMINI BU ŞEKİLDE BÜYÜK YAZMAYALIM.

Kötü Amaçlı yada Müstehcen İçerik YASAK!

Başlıkta da belirtildiği üzere bu konularda paylaşım yapmak kesinlikle yasaktır. Bu tarz paylaşım yapan kişiler tespit edildiği gibi süresiz banlanacaktır.

Siyaset Kuralları

Forumda siyaset konularının konuşulması yasaktır; forumda hiçbir şekilde parti propagandası yapılamaz. Ülke içi siyasetçilerinin görselleri (caps dahi olsa) paylaşılamaz veya profil görseli olarak ayarlanamaz; tarihi kişiliklerin görsellerinin paylaşılması bu kurala aykırı değildir.


İYİ FORUMLAR!
Hoşgeldin Ziyaretçi
Mesaj atabilmek için forumumuza kayıt olmalısınız.
Forumlarda Ara
Gelişmiş Arama
Forum İstatistikleri
Üye Sayısı: 5
En Son Üyemiz: deneme12
Konu Sayısı: 1
Mesaj Sayısı: 1
Tam İstatistik
Çevrimiçi Kullanıcılar
Şu anda 4 çevrimiçi kullanıcı var.
0 üye | 4 Misafir
En Son Konular
Son Mesaj: herzem 03-24-2020, 08:54 PM
Cevaplar: 0 Gösterim: 779
Task